VNITROSTÁTNÍ DOPRAVA

Naše vnitrostátní dopravní služby pokrývají celé území ČR.

MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVA

Mezinárodní doprava a přeprava zásilek v zemích EU.

SPEDICE A VYTĚŽOVÁNÍ VOZIDEL

Spolupracujeme s prověřenými partnery v oblasti dopravy.

FRIGO - PŘEPRAVA ZBOŽÍ

Přeprava chlazeného a mraženého zboží s kontrolovanou teplotou.

CELNÍ ODBAVENÍ ZÁSILKY

Vyřídíme za vás potřebné dokumenty k vývozu nebo dovozu.

POJIŠTĚNÍ ZÁSILKY, NÁKLADU

Pojištění přepravce, finanční způsobilosti a také zásilky

PŘEPRAVNÍ SLUŽBY

  • zajištění dopravy po celé Evropě
  • zajištění expresní přepravy
  • zprostředkování spedičních služeb
  • přeprava v širokém hmotnostním spektru
  • vlastní vozový park
  • vozidla frigo izotherm
  • pravidelné rozvozy
  • vytěžování
  • další doplňkové služby

Vnitrostátní a mezinárodní doprava je provozována vozidly všech hmotnostních kategorií. Naše činnost se zaměřuje na státy EU.

Náš vozový park je tvořen velkobjemovou soupravou značky MAN a nákladními vozy MAN (18-38 palet), plachtovými vozy Peugeot Boxer (8 palet), frigo vozy Peugeot Boxer izotherm pro přepravu chlazeného a mraženého zboží, pickupy Peugeot Partner a odtahem Fiat Ducato. Všechna vozidla splňují normu Euro 5 / 6.

FRIGO - PŘEPRAVA CHLAZENÉHO A MRAŽENÉHO ZBOŽÍ

Přepravy zboží snadno podléhající zkáze lze rozdělit na přepravu mraženého zboží a přepravu chlazeného zboží . U přeprav hluboce zmraženého zboží se udržuje teplota pod -20°C u přeprav chlazeného zboží pak dle charakteru dopravovaného zboží a dispozic od zákazníka. U některých druhů zboží, například u barev, nesmí naopak během přepravy teplota klesnout pod určitou teplotu a jedná se tedy o přepravy pod kontrolovanou – řízenou teplotou.

Přepravu chlazeného a mraženého – frigo, kdy je nutno zboží při přepravě udržovat pod stále kontrolovanou teplotou pro Vás zajistíme jak vlastními vozy tak i spedičně za pomoci smluvních partnerů disponujících potřebnou technikou.

Přeprava pod řízenou teplotou

Potraviny, průmyslové zboží, farmaceutické zboží – bez ohledu na druh zboží. Autodoprava Vítovec zajišťuje, že se zboží dostane svým zákazníkům podle potřeby včas a v souladu s mezinárodními směrnicemi kvality. Naše služba je profesionální, bezpečná, just-in-time a vždy podle pravidel a norem českých i mezinárodních.